(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 13:05

Zbiornik dl.2,7 szer.1,3 wys.1,8

(Nr 1824658)
Zbiornik dl.2,7 szer.1,3 wys.1,8

Długość [m]:

2,7

Szerokość [m]:

1,3

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg:

200.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 145.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 08:16

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-05, 10:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

brydz1111
05-06-2017, 08:17
witam. dziś możemy załadować do południa, za 2 godziny będzie na miejscu. szybka decyzja
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia drobny towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej powierzchni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Ważnym elementem jest również czas zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

26-052 Nowiny, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Bełchatów, Polska

Termin elastyczny