(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zbiornik wysokość 1.5m i średnicę 0.57m 45kg (Nr 4321809)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1680.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Pinner

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Radomsko

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

Jeśli zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz popakować osobno. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i stanu technicznego urządzenia AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.