(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-07 06:59

ZBOŻE

(Nr 2138889)
ZBOŻE

Waga w kg:

500000.00

Opakowanie ładunku:

żyto konsumpcyjnce, luzem, wskazana większa ładownosc niż 24 tony

Budżet zlecenia [zł]:

1900

Dystans: 556.00 km

Informacje dodatkowe:

Płace za transport w jedną stronę, przewóz z naczepą typu wanna bądź cysterna min 24000 kg( wskazana większa ładowność ) zlecenie nie jest pilne, dopasuje się z terminem tak aby załapać się na kursy w jedną stronę

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pożywienia i zbóż, pasz jest wyjątkowo restrykcyjną kategorią transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem artykułów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu jedzenia musi stosować się do regulaminów i otrzymać odpowiednie certyfikaty. Transport pokarmów bywa także rygorystyczny ze względu na bogactwo produktów spożywczych – wśród nich znajdują się artykuły roślinne, mrożone, świeże itd. Większość z wymienionych produktów potrzebuje innych kryteriów transportu (np. odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący produkty spożywcze zmagają się z presją czasu, przymusem udostępnienia należytego sprzętu i wymogów transportu jak również odpowiednim ochronieniem żywności. W przypadku, gdy zlecamy przewóz produktów żywnościowych, firma transportowa powinna mieć należyte dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.

Kosz transportu pożywienia i zbóż, pasz

    Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz zależy od wielkości, wagi oraz liczby sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za przewóz blisko 100 kg bobu na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 PLN. Za przewóz 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków zapłacono 500 zł. Transport 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia wyniósł 350 złotych. Za transport 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Zamość, Polska

Od 24 lis 2017 do 16 gru 2017

Adres i termin dostawy

Jelcz, Jelcz-Laskowice, Polska

11 sty 2018