(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 16:37

Zderzak plus błotniki rx8

(Nr 3001616)
Zderzak plus błotniki rx8

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

050

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 382.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 23 lip 2018 do 18 sie 2018

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Od 23 lip 2018 do 18 sie 2018