(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-05-24 10:28

ZDERZAK PRZEDNI BMW X1 (Nr 2744148)

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 197.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę aktualnych zamówień i gwarantuje przewoźnikom należyty dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy przewozowej, należy dokonać rejestracji – opcja ta jest całkowicie bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to powinno się dołączyć swoje zlecenie (gdy jesteś zlecającym przewóz) lub poszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce oraz za granicą, a zleceniodawcom - sposobność przedstawienia swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które ekspresowo wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia transportowe dla wszelkiego rodzaju ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość zgłosić przewóz w ramach wielu kategorii, na przykład: przeprowadzki, samochody, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery wodne, samoloty, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, sprzęt biurowy, antyki, stoły bilardowe, łodzie motorowe, kajaki, zwierzęta jak i wiele innych. Do najczęściej używanych kategorii zleceń transportowych należą: przewóz samochodów, transport palet, jak także giełda przeprowadzek. Pokaźną większość zlecanych ofert stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Mikołajówek, 98-100, Polska

Od 24 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

Od 24 maj 2018 do 1 cze 2018