(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-10-09 20:35

zerno

(Nr 1205002)
zerno

Waga w kg:

22.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

1t

Budżet zlecenia [zł]:

1000 zl

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 109.10 km

Informacje dodatkowe:

ukraina luboml -zamost

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowejego parametry – ciężar i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Istotna bywa także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy także załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także czas zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Ukraina, Любомль, 44700

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Замосць

Termin elastyczny