(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-12-12 19:58

zestaw habtli ze stoajkami i maszyna

(Nr 2218155)

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

900.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 481.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zwykle można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się także na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i niełatwo przewieźć go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być dobrze spakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Najbezpieczniej będzie użyć oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może ulec uszkodzeniu, należy użyć do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go zdemontować oraz zapakować wszystkie części oddzielnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz kartonu – zadbajmy więc o to, aby luźne obszary w paczce zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu treningowego rzutuje odcinek między adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Cyców, 21-070, Polska

14 gru 2017

Adres i termin dostawy

Kopienica, 42-674, Polska

16 gru 2017