(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 13:46

Zestaw kina domowego (Nr 2745420)

Zestaw kina domowego

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2235.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Paisley, Wielka Brytania

31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny