Zestaw meblowy ( drewniana toaletka z lustrem i zestawem ceramiki) (Nr 6529193)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

25

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Przedmiot to mebel, bardzo delikatny - drewno, lustro i ceramika

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Drewno, lustro i ceramika

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3052.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Setúbal, Sesimbra

Od 24 paź 2020 do 27 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 28 paź 2020 do 8 lis 2020


Transport antyków

W czasie przewozu antyków trzeba zachować niezwykłą ostrożność. Antyki - przede wszystkim to przedmioty zabytkowe, co oznacza, że są stare i wartościowe. Antyki zwykle mają wartość historyczną jak i sentymentalną. Do gatunku: zabytki zazwyczaj klasyfikujemy meble, lecz również pod tym hasłem przewożone są: zegary, statuetki, książki, jak również sztućce.

Jeżeli obmyślamy transport starych rzeczy korzystając z giełdy transportowej Clicktrans, warto wystawić zlecenie w kategorii: „Specjalnej Ostrożności”, a w kolejnym kroku wybrać kategorię: „Antyki”. Opublikowanie ogłoszenia w sekcji „Antyki” zapewnia, iż firmy transportowe zajmą się paczką z stosowną starannością. Przy transporcie starych rzeczy warto poprosić, aby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył kosztowny ładunek przed defektami w czasie transportu. Gdy postanowimy osobiście osłonić swoje zabytki, wtedy trzeba stosować się do paru ważnych wskazówek. Dobrą praktyką jest każdy zabytek zabezpieczyć pojedynczo folią bąbelkową, a jeżeli nie posiadamy folii, można przedmioty osłonić prześcieradłami czy ręcznikami. W przypadku, gdy nasze zabytki postanowimy przewieźć w kartonach, należy zadbać o to, żeby wolne powierzchnie napełnić czymś miękkim, np. gąbką czy pogiętymi gazetami.

Cena transportu zabytków nie zależy od ich wartości, tylko od: wielkości, ciężaru i trasy na jakim ma być uskuteczniony.