(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 12:16

Zetoz

(Nr 2006891)

Marka i model:

Zetor 5748

Waga w kg:

3000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1848.00 km

Informacje dodatkowe:

Dlugosc ciagnika 3680 Szerokosc 2240

Oferty od Przewoźników (0)

2999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 05:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-15

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam.jestem w UK co tydzień więc jeśli się Pan zdecyduje termin jest do dogadania.pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 2999 zł

Wiadomości:

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 21:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Beach Road, Caister-on-Sea, Great Yarmouth, Norfolk NR30 5HD, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Istebna, Polska

Termin elastyczny