(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-21 14:20

Ziarno

(Nr 2169693)
Ziarno

Waga w kg:

22000.00

Opakowanie ładunku:

ziarno

Dystans: 171.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam serdecznie, mam do zabrania ładunki z Rosji i Kazachstanu. Każdy z samochodów ładowany w jednym miejscu. Potrzebne po kilka samochodów z każdej lokalizacji. Rosja: 396163 346270 396503 403704 394000 Kazachstan Kustanaj 110000 do PL 98-358. Ładunek to ziarno, 22t. Potrzebna firanka, plandeka w ostateczności chłodnia. Do zabrania nawet od zaraz. Gdyby mieli Państwo jakieś możliwości to proszę o kontakt. -

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz pożywienia i produktów rolnych jest szczególnie restrykcyjną kategorią transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z zepsuciem produktów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się transportu żywności musi dostosowywać się do regulaminów i uzyskać odpowiednie dokumenty. Transport żywności bywa także rygorystyczny ze względu na rozmaitość produktów żywnościowych – wśród nich występują produkty zwierzęce, mrożone, świeże itd. Każdy z tych produktów wymaga różnych warunków transportu (na przykład odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący artykuły żywnościowe mierzą się z presją czasu, koniecznością zapewnienia należytego wyposażenia i kryteriów transportu oraz odpowiednim osłonięciem ładunku. W momencie, gdy zamawiamy transport artykułów spożywczych, przewoźnik powinien mieć należyte zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz transportu pożywienia i produktów rolnych

    Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz zależy od wymiarów, ciężaru oraz liczby sztuk przewożonych produktów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Przykładowo, za przewóz blisko 100 kg groszku z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 zł. Za przewóz 500 kilogramów kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków wydano 500 zł. Przewóz kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 złotych. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska wydano 2800 zł.

Adres i termin nadania

Rosja, 396163

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kiełczygłów, Polska

Termin elastyczny