(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-06 17:35

Zip Piaggio Scooter 50 cc.

(Nr 2013020)
Zip  Piaggio  Scooter  50 cc.

Marka i model:

2008, Zip Piaggio Scooter 50 cc.

Waga w kg:

75.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 223.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 19:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 19:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Niełatwe - jednakże tylko złudnie. Należycie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sligo, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Limerick, Irlandia

Termin elastyczny