(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-06 17:35

Zip Piaggio Scooter 50 cc.

(Nr 2013020)
Zip  Piaggio  Scooter  50 cc.

Marka i model:

2008, Zip Piaggio Scooter 50 cc.

Waga w kg (łączna):

75.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 223.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 22224
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 19:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-09-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 19:33

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogie ładunki, które wydają się dość trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - jednak tylko na pozór. Prawidłowo umocowany pojazd w 100% przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą wyłącznie dwie, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sligo, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Limerick, Irlandia

Termin elastyczny