(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-11-07 17:21

Zlecę odbiór lekkiego urządzenia (metalowa szafka)

(Nr 1356472)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1957.20 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę odbiór zszywacza (o kształcie metalowej szafki - jak na zdjęciu) z Portsmouth PO3 5LF do Chełm (lubelskie) lub inne ościenne województwo (wtedy zabiorę własnym transportem). Waga ok. 30-40 kg, pomoc w załadunku i rozładunku. Odbiór od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firmy 9.00-16.00 Poproszę o ofertę, termin odbioru i dostawy elastyczny.

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

ID firmy: 79434
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2016, 17:23

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze osłonić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wielkości jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Często przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Chełm, 22-100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Portsmouth, PO3 5LF

Termin elastyczny