(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-26 20:17

Zlece przewoz auta z Chester Uk do Lublina

(Nr 1456402)
Zlece przewoz auta z Chester Uk do Lublina

Marka i model:

audi a4 combi

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 2172.90 km

Informacje dodatkowe:

Witam szukam transportu auta z Wielkiej brytanin do Lublina wiecej info prosze o kontakt

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Chester, CH5 2QZ

Od 30 lis 2016 do 4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-470

Termin elastyczny