(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2016-11-30 16:00

zlece przewoz balotow siaanokiszonki

(Nr 1477982)
zlece przewoz balotow siaanokiszonki

Waga w kg:

14000.00

Opakowanie ładunku:

folia

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 212.40 km

Informacje dodatkowe:

zlece przewoz balotow siaanokiszonki na trasie 11-220 Wągródka, 18-400 Łomza

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz pożywienia i produktów rolnych jest wyjątkowo rygorystyczną kategorią transportu ze względu na niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem artykułów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu pokarmu ma obowiązek stosować się do regulaminów i uzyskać odpowiednie zaświadczenia. Przewóz pokarmów bywa także wymagający ze względu na bogactwo artykułów żywnościowychpośród nich występują produkty zwierzęce, mrożone, płynne itd. Większość z tych artykułów potrzebuje innych wymogów transportu (na przykład należytej wilgotności). Przewoźnicy transportujący żywność zmagają się z presją czasu, potrzebą zapewnienia należytego wyposażenia i warunków przewozu a także odpowiednim ochronieniem ładunku. W przypadku, kiedy zlecamy przewóz produktów spożywczych, przewoźnik powinien mieć należyte zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.


Cena transportu pożywienia i zbóż, pasz

    Cena przewozu żywności i produktów rolnych zależy od wymiarów, wagi i liczby sztuk przewożonych artykułów, a także od odległości między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za transport około 100 kg bobu z Olsztyna do Krakowa kosztowało 140 PLN. Za transport 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Przewóz kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia zleceniodawca wydał 350 . Za transport 20 palet produktów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Wągródka, 11-220

Od 1 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łomża, 18-400

Od 1 gru 2016 do 5 gru 2016