(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-30 20:44

zlecę przewóz palet jednorazowych

(Nr 1479832)
zlecę przewóz palet jednorazowych

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

9000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

sztaple palet jednorazowych

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 178.90 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlecę przewóz palet jednorazowych 900 szt. (30 sztapli wysokich na 2,80m.). Potrzebne auto które to pomieści (np. naczepa mega lub tandem)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka priorytetowych spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli chcemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Secemin, 29-145

Od 7 gru 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Czechy, Bogumin

Od 7 gru 2016 do 9 gru 2016