(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-07-31 12:30

Zlece przywóz auta

(Nr 862012)
Zlece przywóz auta

Marka i model:

Mercedes w124

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Dystans: 2389.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-08-2016, 12:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-09-28 do 2016-10-15

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2016-08-18, 23:59

Opis oferty:

Transport ubezpieczony

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Abanilla (MURCIA), 30640

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Szklarska poręba , 58-580

Termin elastyczny