(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 19:32

Zlecę transport 2 kartonów z Portugalii do Warszawy

(Nr 2339852)
Zlecę transport 2 kartonów z Portugalii do Warszawy

Długość [m]:

35

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3143.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Santo Tirso, Couto (Santa Cristina e São Miguel) e Burgães, 4780, Portugalia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny