(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 09:46

Zlecę transport 4 aut z Chesterfield do Radzynia Podlaskiego lub okolic

(Nr 1461612)
Zlecę transport 4 aut z Chesterfield do Radzynia Podlaskiego lub okolic

Marka i model:

Audi a6

Waga w kg:

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2028.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Chesterfield, S402TW

Od 30 lis 2016 do 24 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Radzyń Podlaski, 21-300

Termin elastyczny