(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-10-17 19:51

Zlece transport auta

(Nr 1267062)
Zlece transport auta

Marka i model:

opel agila

Budżet zlecenia [zł]:

xx

Dystans: 922.30 km

Informacje dodatkowe:

Proszeo oferty z ceną za transport

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-10-2016, 19:55

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Austria, Wieden

Od 18 paź 2016 do 21 paź 2016

Adres i termin dostawy

Włochy, Piza

Od 19 paź 2016 do 23 paź 2016