(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-18 21:47

Zlecę transport auta

(Nr 1272641)
Zlecę transport auta

Marka i model:

Toyota Land Cruiser BJ 40

Waga w kg:

0.20

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2089.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

11000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2016, 10:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-03 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam transport ubezpieczony. Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 11000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, właściwa waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Włochy, Cagliari

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Starachowice, 27-200

Termin elastyczny