(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 09:15

zlece transport auta osobowego z dublina do gdanska

(Nr 1449862)
zlece  transport  auta  osobowego z dublina do gdanska

Marka i model:

audi a4

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

550e

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2278.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 3890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać również, rzeczywista waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Irlandia, Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Elbląg

Termin elastyczny