(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-02 20:46

Zlecę transport drewna stałe ładunki w różnych kierunkach

(Nr 2251962)
Zlecę transport drewna stałe ładunki w różnych kierunkach

Waga w kg (łączna):

24000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 483.00 km

Informacje dodatkowe:

Zaladunek na placu hds lesnym, plac utwardzony rozładunek kiper lub hds , drewno okrągle 2,5 mb lub 4 mb sosna dąb osika buk stała wspołpraca w różnych kierunkach

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby dostać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN taniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

Tuchola, Polska

Od 2 sty 2018 do 14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Hajnówka, 17-200, Polska

Od 2 sty 2018 do 14 sty 2018