(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-02 20:51

Zlecę transport drewna stałe ładunki w różnych kierunkach

(Nr 2251980)
Zlecę transport drewna stałe ładunki w różnych kierunkach

Waga w kg (łączna):

24000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 483.00 km

Informacje dodatkowe:

Zaladunek na placu hds lesnym, rozładunek hds lub wywrotka, najlepiej wanny, drewno 2,5 m 3,0m i 4,3 mb, sosna dąb buk osika stała wspołpraca w różnych kierunkach

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Żeby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Tuchola, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hajnówka, 17-200, Polska

Termin elastyczny