(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-14 08:46

Zlecę transport fotela biurowego

(Nr 1386052)

Długość [m]:

66

Szerokość [m]:

66

Wysokość [m]:

133

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 20.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-11-2016, 09:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-14 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Obsługa profesjonalną firmą kurierską , płatność z góry. Przesyłki ubezpieczone na dowolną kwotę. Nadanie i odbiór w dni robocze. Przesyłki muszą być zapakowane. Nadawca musi posiadać drukarkę , aby wydrukować gotowy list na paczkę.

Cena (zawiera VAT): 80 zł

Wiadomości: (2)

MagdalenaD
14-11-2016, 09:56
Dzień dobry, cena mi odpowiada. Czy jest możliwość ustalenia dokładnej godziny odebrania ode mnie przesyłki przez kierowcę?
paczkazplusem
14-11-2016, 10:02
Mogę wezwać kuriera nawet na dzien dzisiejszy a godziny podaję z 2-3 godzinna rozbierznoscią
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. wilgotną ściereczką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 02-797, KEN, 36

Od 14 lis 2016 do 17 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 03-289, Ostródzka, 53

Od 14 lis 2016 do 17 lis 2016