(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zlecę transport maszyn D-89192 Rammingen Niemcy do Strzegom, Polska (Nr 5032038)

Długość [m]:

175

Szerokość [m]:

122

Wysokość [m]:

220

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 755.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Memmingen

Od 6 wrz 2019 do 9 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Strzegom

Od 11 wrz 2019 do 12 wrz 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje tylko łopat czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to zazwyczaj duże narzędzia jak i są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić właściwie każdym rodzajem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w paczkach, dlatego należy go stosownie zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie zarysował oraz nie zniszczył innych sprzętów przewożonych w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie damy radę osobiście go przewieźć, wówczas warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. Kiedy chcemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą myślimy przewieźć. Czym bardziej wyczerpująco opiszemy taką przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością wycenią cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych najczęściej zależy od odległości do pokonania i gabarytów przesyłki. Przeważnie po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy zaczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź jeden dzień, żeby uzbierać pełną bazę wycen od przewoźników. Wówczas zostaje tylko upatrzeć ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.