(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-06-09 14:31

Zlecę transport mini kombajnu

(Nr 633432)

Marka i model:

MF30-6

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 505.60 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych zazwyczaj bywa przewozem o wielkich gabarytach. Do urządzeń rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe pojazdy uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione samodzielnie jeździć po drogach, gdyż ich rozmiar przekracza dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w UE. Przeszkodę przedstawiać może również napór osi maszyn rolniczych, który przewyższa reguły dozwolone dla większej części tras.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych często korzysta się z przyczepy rodzaju semi lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni dysponować właściwie przystosowanymi lawetami, jakie umożliwiają przetransportować maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, jeżeli pojazd przewyższa dozwolone standardy wymiarami lub ciężarem, potrzebne będzie otrzymanie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu urządzeń uprawnych

    Cena przewozu urządzenia uprawnego jest zależna od gabarytów, wagi i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Istotnym elementem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Burgthann, 90559, Altdorfstrasse

Od 10 cze 2016 do 20 cze 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Małomice , 67-320, Bobrzany, 69

Termin elastyczny