(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zlecę Transport Przedniej Belki / Osi - samochodu ciężarowego (Nr 5854763)

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 638.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Sierakowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć maszynę, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wielkości i ciężaru urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do punktu wyładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował blisko 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.