(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2014-04-04 09:04

Zlecę transport samochodu Szczecin-Wrocław

(Nr 210309)
Zlecę transport samochodu Szczecin-Wrocław

Marka i model:

ssangyong actyon sports

Waga w kg:

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 443.10 km

Informacje dodatkowe:

samochód z niesprawnym silnikiem na kołach

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-04-2014, 09:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-04-04 do 2014-04-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2014-04-18, 23:59

Opis oferty:

cena bez faktury

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin, Polska, 70-262

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice, Polska, 55-220 Polska

Termin elastyczny