(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 01:28

Zlece transport samochodu z Londynu do Polski

(Nr 1480782)
Zlece transport samochodu z Londynu do Polski

Marka i model:

Mercedes e w211

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1373.60 km

Informacje dodatkowe:

Witam poszukuje transportu auta z Londynu do Polski Opole lub Wrocław teraz na grudzień.

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 23:14

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Londyn

Od 15 gru 2016 do 17 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 20 gru 2016 do 29 gru 2016