(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-03 08:21

Zlecę transport z Francji do Polski mam około 60 skuterów i motocykli razem różnej pojemności (ładujemy je piętrowo ) oraz jedno auto peugeot 307.Szukam dobrej oferty

(Nr 1825470)
Zlecę  transport z Francji do Polski mam około 60 skuterów i motocykli razem różnej pojemności (ładujemy je piętrowo ) oraz jedno auto peugeot 307.Szukam dobrej oferty

Dystans: 1889.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Les Mureaux, 78130, Francja

Od 5 cze 2017 do 18 cze 2017

Adres i termin dostawy

Bełżec, 22-670, Polska

Termin elastyczny