Ładunki, Kontener Dodano: 2018-01-03 21:57

Zmielone wafle oraz ciastka, odpad z produkcji ciastek. W kontenerze hakowym zabudowanym o poj. 40m3

(Nr 2254395)
Zmielone wafle oraz ciastka, odpad z produkcji ciastek. W kontenerze hakowym zabudowanym o poj. 40m3

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

16000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 818.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport 2 razy w tyg z lubska do Holandi na rozładunek kontenera i powrót na pusto. Pierwszy kurs z Holandi 2puste kontenery do lubska. Kolejny kurs w następnym tyg z jednym kontenerem do Holandi na rozładunek i powrót oraz kolejny kontener zabrać i na rozladnek i powrót. Kontenery na jak posiadam, szukam.tylko ciężarówki którą by to tygodniowo wozila.

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

5980 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 11:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5980 zł

Wiadomości: (1)

Adaskoo91
04-01-2018, 23:52
A ile by kosztował cały transport w sensie ciągnik z przycprzyczepą aby wziąść dwa kontenery na raz?
Wyślij wiadomość
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie wykorzystywane w transporcie niewielkich towarów (drobnicy), które zwykle podzielone są na mniejsze pakunki lub zwykle są spakowane w worki, skrzynie lub kartony. Drobnica może być także przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w przewozie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które wymagają podgrzewania lub chłodzenia.

    Konstrukcja kontenera jest wytrzymała, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny sprzęt, który umożliwia umocowanie i przestawianie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Pojemniki na ogół transportuje się ciężarówkami.

Rodzaje kontenerów

    Cenionym rodzajem kontenera jest kontener 20-stopowy, zwykle nazywany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o objętości około 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik gatunku 1A jest pojemnikiem 40-stopowym, a jego formaty w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C można przetransportować prawie 10 europalet. Pojemniki te najczęściej wykorzystuje się w transporcie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne bywają także pojemniki 20-stopowe i 40-stopowe gatunku „open top” – ich rozmiary są porównywalne do kontenerów 1C i 1A, różnią się tym, że otwierają się one od góry. Ten rodzaj kontenerów stosuje się do przewożenia materiałów wkładanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” używany jest w transporcie pakunków olbrzymich i ciężkich pakunków. Ten gatunek kontenera w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Innymi typami kontenera są pojemniki - chłodnie, izotermiczne, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w przewozie towarów przestrzennych. Pojemniki „open side” posiadają rozchylane ściany i dach. Pojemniki metalowe gatunku „rolling floor” mają podłogę toczną. Występują również pojemniki cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu pojemnika metalowego

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest uzależniona od wymiarów oraz rodzaju transportowanego ładunku, trasy oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi spełnić podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Lubsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gouda, Holandia

Termin elastyczny