(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Zmywarka (Nr 4947798)

Zmywarka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1937.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cirencester

Od 31 sie 2019 do 8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 1 wrz 2019 do 8 wrz 2019


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Jeżeli zlecasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W przypadku, gdy musisz przetransportować urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się zdemontować i spakować osobno. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od gabarytów, wagi oraz działania produktu AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.