(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 6351369)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

38

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 397.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Bolesław

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa typy: urządzenia elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

Gdy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o właściwe zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, ciężaru i sprawności sprzętu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.