(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 7567679)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Zmywarka
60 x 55 x 80 cm *
40 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
40 kg
Dystans
577 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Od 13 mar 2021 do 15 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 15 mar 2021 do 16 mar 2021


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Kiedy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, kiedy musisz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Zamrażarki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyjąć i popakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru oraz działania sprzętu AGD. Innym elementem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.