(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka na palecie na kółkach z blokadą 80x80 (wys. 105) (Nr 3605417)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.05

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 299.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Jaworzno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Gdy zamawiasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, wypada zdemontować i zapakować odrębnie. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, wagi oraz sprawności produktu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.