(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-07-25 12:58

Żużel paleniskowy kilkadziesiąt-set ton

(Nr 1921553)
Żużel paleniskowy kilkadziesiąt-set ton

Waga w kg:

100000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 14.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę podać cenę za km i tonaż pojazdu. Odbiorcy różni w odległości 10-20km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeżeli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport na wywrotce.

            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

            Żeby znaleźć dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 . Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

43-430 Skoczów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

43-400 Cieszyn, Polska

Termin elastyczny