(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-07-25 12:58

Żużel paleniskowy kilkadziesiąt-set ton

(Nr 1921553)
Żużel paleniskowy kilkadziesiąt-set ton

Waga w kg (łączna):

100000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 14.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę podać cenę za km i tonaż pojazdu. Odbiorcy różni w odległości 10-20km

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych mniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

Skoczów, 43-430, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cieszyn, 43-400, Polska

Termin elastyczny