(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 12:16

zwrot

(Nr 2744848)
zwrot

Długość [m]:

2.05

Szerokość [m]:

0.49

Wysokość [m]:

043

Waga w kg (łączna):

12.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 527.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Barczewo, 11-010, Polska

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny