(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Żyrardów-Toruń, 6 paczek (Nr 6114292)

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 218.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Żyrardów

Od 17 maj 2020 do 24 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 17 maj 2020 do 24 maj 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego mienia.