Transport HDS

Przewóz z użyciem Hydraulicznego Dźwigu Samochodowego

Transport HDS to przewóz z użyciem hydraulicznego dźwigu samochodowego. Pojazdy HDS sprawdzają się przy transporcie materiałów budowlanych, w rolnictwie czy przy pracach leśnych. Są w stanie przewieźć nawet kilkanaście ton ładunku i go rozładować. Pojazdy HDS są też w stanie funkcjonować jako dźwig stacjonarny o wysięgu 25 metrów.

4.9 / 5.0

Ocena Clicktrans z 6836 opinii Google

Jesteś przewoźnikiem?

Znajdź zlecenia transportowe na transport HDS.

Usługi transportowe HDS

Czy przewoźnik zajmujący się transportem HDS musi mieć uprawnienia?

Zlecając transport HDS warto upewnić się, czy przewoźnik posiada na to uprawnienia. Musi posiadać prawo jazdy kategorii C, ukończony kurs i zdany egzamin państwowy.

Kiedy potrzebny jest transport HDS?

Transport z użyciem dźwigu może być niezbędny przy wszelkiego rodzaju pracach rozbiórkowych, a także do przenoszenia i układania kontenerów w magazynach. Z racji tego, że pojazdy HDS mają dużą ładowność i wywrot hydrauliczny, mogą znacznie usprawnić transport dużych ładunków.

Kto świadczy usługi HDS?

Na rynku jest wiele firm transportowych świadczących usługi HDS z uwagi na duże zapotrzebowanie na tego typu transport. Wybierając przewoźnika trzeba zwrócić uwagę na to, jakie posiada doświadczenie i czy dysponuje sprawnym pojazdem oraz ważnym ubezpieczeniem.

Największy serwis
aukcji transportowych

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy
ekologiczny transport