Transport niskopodwoziowy

Najczęściej przewożone są w taki sposób maszyny przemysłowe, rolnicze i budowlane.

Transport niskopodwoziowy jest wykorzystywany przede wszystkim do przewozu maszyn i urządzeń, które są ponadgabarytowe i wymagają sprzętu o obniżonym pokładzie załadunkowym. Załadunek odbywa się z udziałem dźwigów oraz podnośników. Transport niskopodwoziowy wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale i doświadczenia przewoźnika.

4.9 / 5.0

Ocena Clicktrans z 6836 opinii Google

Jesteś przewoźnikiem?

Znajdź zlecenia transportowe na transport niskopodwoziowy.

Usługi transportowe niskopodwoziowe

Jakie formalności musi spełnić przewoźnik do wykonywania transportu niskopodwoziowego?

Przewoźnik musi posiadać zezwolenie i zlecając taki transport warto o nie zapytać. W przypadku transportu ponadgabarytowego (w tym niskopodwoziowego) wydaje się zezwolenia w 7 kategoriach. Dwie pierwsze dotyczą ładunków podzielnych, a pozostałe dla niepodzielnych.

Co przewozi się transportem niskopodwoziowym?

Najczęściej przewożone są w taki sposób maszyny przemysłowe, rolnicze i budowlane. Transportu niskopodwoziowego mogą wymagać także kontenery, kioski, domki, wozy czy garaże.

Czym jest pilotaż w transporcie niskopodwoziowym?

Transport niskopodwoziowy wymaga skomplikowanej logistyki oraz odpowiedniej liczby osób do obsługi tego przedsięwzięcia. Dlatego niezbędny jest pojazd pilotujący, odpowiednio oznakowany, wyposażony w oświetlenie oraz łączność radiową z pilotowanym pojazdem.

Największy serwis
aukcji transportowych

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy
ekologiczny transport