Czym jest Clicktrans.pl?


Clicktrans.pl to pierwszy w Polsce internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług transportowych. 

W Clicktrans.pl szybko i łatwo znajdziesz oferty taniego transportu od solidnych i rzetelnych Przewoźników.


Idea serwisu jest bardzo prosta:

W momencie gdy potrzebujesz transportu wystawiasz ogłoszenie z opisem przesyłki (np. meble, paczka, rower, motocykl, itd.). I to wszystko! Przewoźnicy sami złożą Ci swoje oferty, z których będziesz mógł wybrać najbardziej odpowiednią.

Możesz zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu. Twoje ogłoszenie trafia do tysięcy firm transportowych, co pozwala znaleźć firmę, która i tak jedzie tą samą trasą i może przewieźć Twoją przesyłkę przy okazji. Dodatkowo, ponieważ oferty są składane w formie aukcji w dół, masz pewność że otrzymasz najkorzystniejsze propozycje.

Dzięki rozwiniętemu systemowi weryfikacji wszystkich Przewoźników oraz komentarzom innych użytkowników możesz wybrać sprawdzonych i rzetelnych Przewoźników.

Dla Zleceniodawców Clicktrans.pl jest wygodnym sposobem na znalezienie oszczędnego i bezpiecznego transportu.
 

Dla Przewoźników Clicktrans.pl oznacza dostęp do nowych zleceń, narzędzie do znajdowania doładunków oraz zmniejszenie liczby pustych przebiegów.

Wierzymy, że serwis Clicktrans.pl przynosi korzyść wszystkim: Zleceniodawcom szukającym transportu, Przewoźnikom szukającym zleceń oraz całemu społeczeństwu poprzez zmniejszanie zanieczyszczenia środowiska.Czym jest Clicktrans.pl?


Clicktrans.pl - ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie.