Jak to działa?

Wystaw przesyłkę i oszczędź do 60%

Tysiące przewoźników w 1 miejscu. Wybierz firmę, która i tak już tam jedzie.

Wystaw przesyłkę

Wystaw przesyłkę

W 2 minuty opisz i wystaw swoją przesyłkę. Wystawienie przesyłki jest bezpłatne!

Porównaj oferty transportu

Porównaj oferty transportu

Otrzymasz oferty od przewoźników, którzy jadą tą trasą i mogą zabrać Twoją przesyłkę. Tysiące firm konkuruje o Twoje zlecenie!

Wybierz najlepszą ofertę

Wybierz najlepszą ofertę

Sprawdź opinie o przewoźniku, zaakceptuj najlepszą ofertę, zleć transport i gotowe!

Ile możesz zaoszczędzić
z Clicktrans?

Koszt transportu motocykla Romet Black City 125 z Krakowa do Londynu według zwykłych stawek cennikowych wynosi około 1,10 zł/km czyli około 1800 zł.

Z Clicktrans motocykl został przewieziony przez firmę, która i tak miała jechać tą trasą, ale miała jeszcze puste miejsce na 1 motocykl.

Cena wyniosła 600 zł, a więc niemal 70% mniej.

Ile możesz zaoszczędzić z Clicktrans?

Dlaczego Clicktrans?

  • oszczędź nawet do 60%!
  • 0zł za wystawienie ogłoszenia
  • tylko zweryfikowani przewoźnicy

Opinie użytkowników


Wiesław S.

Potrzebowałem przewieźć piłę stołową z Niemiec do Polski. Poprzez Clicktrans szybko znalazłem solidnego przewoźnika. Polecam wszystkim.

Rafał J.

Jak sobie poradzić z czymś, co długie, dziwne i z czym kurierzy nie chcą się bawić? Tu znalazłem odpowiedź – pomogłem sam sobie, żeby bez sensu nie robić kilometrów. Skorzystam jeszcze pewnie nie raz.

Pawel W.

Mój pierwszy kontakt z platformą Clicktrans zdecydowanie na plus. Przy nastepnej okazji bez wahania wybiorę Clicktrans. Polecam!

klussss

Super strona! Wiele ofert w których mozna przebierać. Przewoźnik znaleziony w kilka godzin, a paczki z UK do PL przewiezione w mniej niż 24h!

Najczęstsze pytania

Tak! Codziennie tysiące osób korzysta z Clicktrans. Nasi Użytkownicy zaoszczędzili już ponad 256 532 000 zł. Wybierając ofertę na Clicktrans, możesz zaoszczędzić nawet do 60% ceny transportu.

Z Clicktrans przewieziesz dowolną przesyłkę, niezależnie od jej wagi czy wymiarów. Transport możliwy jest na terenie Polski i całej Europy.

Większość atrakcyjnych ofert powinno pojawić się w ciągu kilku godzin od wystawienia przesyłki.

Nie, wystawienie przesyłki nie jest zobowiązujące. Nie musisz akceptować żadnej z ofert, jeżeli nie chcesz.

Większość przesyłek otrzymuje co najmniej 3-4 oferty. W Clicktrans zarejestrowanych jest ponad 83 tysiące Przewoźników, którzy starają się o Twoją przesyłkę. Jeżeli otrzymałeś korzystną ofertę transportu, zaakceptuj ją, zanim Przewoźnik ją wycofa.

Wszyscy Przewoźnicy są przez nas zweryfikowani. Dodatkowo, Przewoźnicy otrzymują opinie od innych użytkowników. Wybierając Przewoźnika z pozytywnymi komentarzami wiesz, że powierzasz swoją przesyłkę w dobre ręce. Aż 97% użytkowników jest zadowolonych z usług znalezionych dzięki Clicktrans!