konkurs

Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. podlaskim

II edycja

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

zwycięzcy

I miejsce: Damian Wawreszuk z Hajnówki

jak wziąć udział w konkursie

  1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. podlaskiego.
  2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. podlaskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
  3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. podlaskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa ;)
  4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
  5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

forma pracy

  • mapa + tekst - maks. 2 strony A4, format .doc/.docx/.pdf
  • zdjęcia lub wideo (Twojego autorstwa) - format .jpg/.png/.pdf; maks. łączna wielkość plików graficznych - 9 MB

Na zgłoszenia czekamy do 20.06.2022!
Wyniki ogłosimy 23 czerwca na stronie konkursu.
Zwycięskie prace opublikujemy na naszym blogu transportowym.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Administratorem Państwa danych jest Clicktrans sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu organizacji konkursu. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Państwu prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje znajdują się pod tym linkiem.