Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Polska, Kolbuszowa

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
80,00 zł

Oszczędność:

74 zł
Przesyłki Paczka x 17
Paczka x 17

Skąd:

Niemcy, Norymberga

Dokąd:

Polska, Sandomierz
Cena:
1 500,00 zł

Oszczędność:

1 227 zł
Przesyłki Pług vogel Noot
Pług vogel Noot

Skąd:

Polska, Malbork

Dokąd:

Polska, Przemyśl
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

818 zł
Przesyłki Komoda duża
Komoda duża

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

225 zł
Przesyłki Nissan Juke
Nissan Juke

Skąd:

Niemcy, Dachau

Dokąd:

Polska, Bądkowo
Cena:
1 300,00 zł

Oszczędność:

1 200 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Niemcy, Bubenreuth

Dokąd:

Polska, Głogów
Cena:
394,00 zł

Oszczędność:

522 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam serdecznie współpracę, sprawnie i szybko odbiór i dostawa załatwione. 1000% profesjonalizmu

Wędzarnia

Klient: Oleh P.
,
Trasa: Warszawa - Dąbrowa Górnicza

ABSOLUTNIE pozytyw. Rzetelny, uczciwy, świetny kontakt, elastyczny w podejściu do terminu. Profesjonalne podejście. Same superlatywy. POLECAM z całego serca.

Paleta CP4 130x110 cm x 2

,
Trasa: Rudnik nad Sanem - Zareby k Chorzel

profesjonalne podejście do biznesu, polecam

Paleta niestandardowa

Klient: Renata S.
,
Trasa: Warszawa - Gdańsk

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie przewozu zwykłymi metodami może stanowić problem, zwłaszcza gdy chodzi o przesyłki o ponadnormatywnych gabarytach. Zlecenie transportu pojedynczemu przewoźnikowi często wymaga spełnienia konkretnych wymogów rozmiarowych czy konkretnego rodzaju przygotowania do transportu. W podobnych wypadkach wyjściem będzie skorzystanie z usług firmy wyposażonej w pojazdy specjalne, na przykład, pojazdy pzeznaczone konkretnie do transportu nietypowych ładunków (jak na przykład maszyn rolniczych) jak również doświadczeniem w realizacji niestandardowych zleceń transportowych. Szeroki zakres zleceniobiorców zajmujących się wszelkimi typami transportu zapewniają giełdy transportowe, z pomocą których zarówno klienci szukający transportu, jak również przewoźnicy mogą zawrzeć dogodną dla siebie transakcję.

Właściwy tytuł i opis i wystawienie przesyłki na giełdzie ładunków ułatwia dotarcie z twoim ogłoszeniem do przewoźników trudniących się dowolnym rodzajem przewozu. Na platformie Clicktrans przykładowo znaleźć można wiele różnorodnych sekcji. Podział na kategorie pozwala odnaleźć się zarówno klientom, jak i zleceniobiorcom używającym serwisu w ładunkach najczęściej transportowanych i często szukanych przez przewoźników. W wypadku braku dokładnego opisu ładunku, istnieje dodatkowa kategoria umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Najliczniejszą kategorię ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ zleceń mogą szukać zarówno przewozu krajowego, jak i przewozu za granicę dla aut o zróżnicowanych wymiarach. Inne maszyny, które można przetransportować używając giełdy transportowej, to maszyny rolnicze czy łodzie. Dodatkowo, zlecisz przewóz mniej popularnych pojazdów, takich jak między innymi pojazdy zabytkowe, skutery śnieżne czy nawet samoloty.

Jednym z ważniejszych zadań giełd transportowych jest oferowanie transportu przez firmy, które posiadają wolne miejsce w czasie przewozu na określonej trasie. Dzięki temu przewoźnik zmniejsza tzw. „puste przebiegi” na swoich trasach, a klient otrzymuje konkurencyjną ofertę usługi dla zlecanego transportu. Różne rodzaje przesyłek dostosowane do rodzaju pojazdu dobrze przystosowanego do przewozu znajdziesz w kategorii „Ładunki”.

Niesłabnącym zainteresowaniem mogą się pochwalić również transport paczek i palety. W tym przypadku zatrudnienie przewoźnika za pośrednictwem giełdy transportowej

stanowi ciekawą alternatywę dla usług firm kurierskich. Zaletą takiego wyjścia jest przede wszystkim personalizowane podejście a także szansa na omówienie z wybraną firmą uzupełniających usług w ramach zlecenia.  

Coraz bardziej popularne staje się także znajdowanie przewoźników do transportu mebli a także przenosin na stronach przewozowych. To pozwala uzyskać zwykle niedrogą cenę profesjonalnej usługi, często uwzględniającą dodatkową pomoc, jak np. pomoc przy załadowywania i rozładunku, ze strony zleceniobiorcy.

Dosyć dużą sekcją zleceń są ogłoszenia wystawiane w sekcji „Maszyny i sprzęt”. W dziale tym odnajdą się zarówno wymagające bardziej zaawansowanych przyrządów do przewozu urządzenia, jak urządzenia przemysłowe, jak również jednostkowe sprzęty biurowe czy ogrodowe.

Na giełdzie transportowej nie brakuje również przestrzeni dla nietypowych ładunków. Przedmioty potrzebujące specjalnych środków ostrożności na drodze, jak szkło lub antyki, powinny zostać dodane do bazy ogłoszeń w kategorii „Specjalnej ostrożności”. Ponadto, posiadacze zwierząt znajdą oferty na zorganizowanie profesjonalnego i bezpiecznego transportu dla swoich pupili.

Szukasz transportu?

Transport Argentyna już od 100 zł!

Zleć transport