Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Brama garażowa
Brama garażowa

Skąd:

Polska, Gubin

Dokąd:

Polska, Częstochowa
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

597 zł
Przesyłki Europaleta EUR 1 120x80 cm
Europaleta EUR 1 120x80 cm

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
210,00 zł

Oszczędność:

247 zł
Przesyłki kanapa narożnik
kanapa narożnik

Skąd:

Polska, Piła

Dokąd:

Polska, Oświęcim
Cena:
440,00 zł

Oszczędność:

319 zł
Przesyłki Opel Corsa
Opel Corsa

Skąd:

Niemcy, Aidlingen

Dokąd:

Polska, Bolesławiec
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

724 zł
Przesyłki Kawasaki vn1700 Vaquero
Kawasaki vn1700 Vaquero

Skąd:

Polska, Garwolin

Dokąd:

Polska, Krosno
Cena:
650,00 zł

Oszczędność:

366 zł
Przesyłki 3 krzesła PRL
3 krzesła PRL

Skąd:

Polska, Żychlin

Dokąd:

Polska, Kędzierzyn-Koźl (...)
Cena:
190,00 zł

Oszczędność:

223 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo profesjonalne podejście. Kontakt z przewoźnikiem na bardzo wysokim poziomie. Żadnych problemów załadunkiem i rozładunkiem pomimo niestandardowego ładunku. Polecam w 100%.

Mazda MX-5

,
Trasa: Vechta - Różyniec

Bardzo profesjonalna żytelna i miła obsługa polecam ....

Pies owczarek

Klient: Tomasz B.
,
Trasa: Kościelisko - Moryń

świetny przewożnik

Profile aluminiowe+zmywarka

Klient: Patryk Ś.
,
Trasa: Kunice - Warka

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Zorganizowanie transportu standardowymi metodami może stanowić problem, szczególnie gdy chodzi o przesyłki o wielkogabarytowych wymiarach. Zlecenie transportu pojedynczemu przewoźnikowi zwykle wiąże się z koniecznością spełnienia konkretnych wymogów rozmiarowych lub też konkretnego rodzaju przygotowania do przewozu. W takich przypadkach wyjściem jest zatrudnienie firmy posiadającej wyspecjalizowaną flotę pojazdów jak np., pojazdy przygotowane konkretnie do transportu wielkogabarytowych ładunków (na przykład maszyn przemysłowych) i historią w realizacji niestandardowych zleceń przewozowych. Bogaty zakres firm zajmujących się różnymi typami transportu oferują giełdy transportowe, dzięki którym zarówno zleceniodawcy, jak również przewoźnicy mogą zawrzeć korzystną dla obu stron transakcję.

Właściwy tytuł i opis jak również wystawienie przesyłki w przestrzeni giełdy transportowej umożliwia trafienie z twoim ogłoszeniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem transportu. W serwisie Clicktrans przykładowo znaleźć można trzynaście różnorodnych sekcji. Układanie ładunków w sekcjach pomaga zorientować się zarówno klientom, jak również zleceniobiorcom zarejestrowanym w serwisie w przesyłkach często transportowanych i chętnie wyszukiwanych przez przewoźników. W razie braku odpowiedniego opisu przedmiotu zlecenia, istnieje osobna kategoria do wystawiania „Innej przesyłki”.

Najpopularniejszą sekcję ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ ogłoszeń szukają zarówno przewozu wewnątrz kraju, jak i przewozu za granicę dla aut o rozmaitych rozmiarach. Inne ładunki, które możesz przewieźć używając platofrmy, to motocykle i skutery czy łodzie. Ponadto, możesz zorganizować transport nietypowych pojazdów, takich jak pojazdy zabytkowe, skutery wodne a nawet samoloty.

Jednym z ważniejszych założeń serwisów przewozowych jest dostarczanie zleceń przewoźnikom, którzy posiadają wolne miejsce w czasie przewozu na określonej trasie. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik wykorzystuje tak zwane „puste przebiegi” w swoim pojeździe, a zleceniodawca zyskuje konkurencyjną cenę usługi dla zlecanego transportu. Rozmaite rodzaje przesyłek posegregowane w odniesieniu do typu pojazdu najlepiej przystosowanego do przewozu zostały umieszczone w sekcji „Ładunki”.

Sporym powodzeniem mogą się pochwalić również transport paczek i palety. W tym przypadku zatrudnienie przewoźnika z pomocą giełdy ładunków stanowi ciekawą alternatywę dla usług firm kurierskich. Plusem podobnego wyboru jest przede wszystkim zindywidualizowane podejście oraz możliwość omówienia z wybraną firmą pobocznych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz bardziej powszechne robi się także znajdowanie przewoźników do transportu mebli oraz przeprowadzek na stronach przewozowych. To pozwala otrzymać stosunkowo korzystną finansowo cenę profesjonalnej usługi, zwykle wliczającej potrzebną pomoc, na przykład wsparcie przy załadunku oraz rozładunku, ze strony przewoźnika.

Dość popularną odmianą zleceń są zlecenia wystawiane w sekcji „Maszyny i sprzęt”. W tej kategorii zawierają się zarówno wymagające profesjonalnych sposobów przewozu urządzenia, na przykład maszyny rolnicze, jak również jednostkowe sprzęty biurowe czy ogrodowe.

Na giełdzie transportowej jest też wiele przestrzeni dla mniej typowych przesyłek. Przesyłki wymagające dodatkowych środków ostrożności w przewozie, takie jak wyroby szklane lub antyki, mogą pojawić się wśród zleceń w sekcji „Specjalnej ostrożności”. Ponadto, właściciele psów i kotów znajdą wsparcie w organizowaniu profesjo

Szukasz transportu?

Transport Bośnia i Hercegowina już od 100 zł!

Zleć transport