Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Na kazdym etapie (ustalenie szczegółów zlecenia, realizacja i rozladunek) kontakt wspaniały. Wszystko poszło zgodnie z planem. Nie musiałam sie martwić kompletnie o nic. Pan Adam jest bardzo mily i kulturalny, pomógł nam rozładować meble. W 100% polecam.

Meble

Wszystko wykonane perfekcyjnie. Polecam.

Ford Fiesta

Bardzo dobry kontakt od samego początku. Słowność i wszystko na czas. Bardzo polecam!

Kartony 11–20

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie transportu zwyczajowymi metodami może stanowić problem, zwłaszcza przy przesyłkach o ponadnormatywnych gabarytach. Zlecenie transportu pojedynczemu przewoźnikowi często wymusza na nas spełnienie jasnych wymogów rozmiarowych czy określonego typu przygotowań do przewozu. W takich wypadkach rozwiązaniem jest wybranie firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy pzeznaczone konkretnie do transportu wielkogabarytowych przesyłek (jak na przykład maszyn rolniczych) jak również doświadczeniem w realizowaniu zindywidualizowanych zleceń przewozowych. Bogaty wybór firm trudniących się różnymi typami transportu oferują giełdy transportowe, dzięki którym zarówno zleceniodawcy, jak również przewoźnicy są w stanie zawrzeć dogodną dla obu stron transakcję.

Właściwy tytuł i opis jak również wystawienie przesyłki w przestrzeni giełdy ładunków umożliwia dotarcie z niemal każdym zleceniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem przewozu. Na platformie Clicktrans np. wyróżniono trzynaście różnych kategorii. Podział na kategorie pozwala zorientować się zarówno klientom, jak i przewoźnikom używającym serwisu w przesyłkach najczęściej transportowanych oraz chętnie szukanych przez przewoźników. W wypadku nieobecności dokładnego opisu przedmiotu przesyłki, dostępna jest także osobna kategoria umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Najpopularniejszą kategorię ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy tego rodzaju zleceń szukają zarówno transportu krajowego, jak również przewozów międzynarodowych dla samochodów o rozmaitych rozmiarach. Innego rodzaju ładunki, które możesz przetransportować za pośrednictwem giełdy transportowej, to maszyny rolnicze czy jachty. Oprócz tego, zorganizujesz przewiezienie mniej typowych pojazdów, takich jak pojazdy zabytkowe, skutery śnieżne czy nawet samoloty.

Jednym z kluczowych założeń giełd transportowych jest zlecanie transportu firmom, które mają wolną przestrzeń w samochodzie podczas wykonywania kursu na podobnej trasie. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik zmniejsza tzw. „puste przebiegi” w swoim pojeździe, a zleceniodawca zyskuje konkurencyjną cenę transportu dla swojej przesyłki. Rozmaite rodzaje przesyłek w zależności od specyfiki pojazdu najlepiej przystosowanego do transportu zostały umieszczone w sekcji „Ładunki”.

Niesłabnącym powodzeniem cieszą się również przewozy paczek i palety. W ich wypadku zatrudnienie przewoźnika za pośrednictwem giełdy transportowej

stanowi ciekawą alternatywę dla usług firm kurierskich. Plusem podobnego wyjścia będzie szczególnie zindywidualizowane podejście i szansa na omówienie z zatrudnianą firmą pobocznych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz powszechniejsze robi się również znajdowanie firm transportowych do transportu mebli a także przeprowadzek w serwisach transportowych. Dzięki temu można znaleźć relatywnie korzystną finansowo cenę profesjonalnej usługi, często uwzględniającą potrzebną pomoc, na przykład pomoc przy załadunku oraz rozładunku, ze strony przewoźnika.

Dosyć dużą kategorią zleceń są ogłoszenia przyporządkowane do kategorii „Maszyny i sprzęt”. W tej sekcji zawierają się zarówno potrzebujące bardziej zaawansowanych metod transportu maszyny, jak maszyny rolnicze, jak i jednostkowe sprzęty z wyposażenia biur i ogrodowe.

W serwisie transportowym znajdzie się dużo miejsca dla nietypowych przesyłek. Ładunki potrzebujące nietypowych środków ostrożności w transporcie, jak szkło lub antyki, mogą pojawić się wśród ogłoszeń w kategorii „Specjalnej ostrożności”. Dodatkowo, właś

Szukasz transportu?

Transport Cypr już od 100 zł!

Zleć transport