Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy

Skąd:

Wielka Brytania, Tonbridge

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Belgia, Zutendaal

Dokąd:

Polska, Oleśnica
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok ! Polecam

Rower szosowy aluminiowy

Klient: Anna C.
,
Trasa: Wola Radłowska - Mława

Wszystko poszlo bezproblemowo i na czas, nic nie zniszczone. Polecam. Do tego tanio, jestem zadowolony.

rower szosowy

Klient: Jan K.
,
Trasa: Tarnowskie Góry - Venray

Musze wystawić opinię bdb, Zlecenie wystawione w niedzielę, paczka w Szczecinie odebrana w poniedziłałek dzis wtorek o 11:00 dostarczona pod dom w Bielsko-Białej, Rower ma180 cm długości był kłopot to nadac,szybko i tanio. Polecam !

Rower elektryk MTB chłopięcy

,
Trasa: Szczecin - Bielsko-Biała

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, często nie musisz go pakować. Wystarczy, że dasz rower przedstawicielowi firmy transportowej. Jednak w przypadku gdy przewoźnik oczekuje spakowania go, wykonaj to rozsądnie. Jeśli jednoślad nie jest oryginalnie spakowany, powinno się przystosować go do przewozu. Jeżeli chcesz, by pakowaniem oraz zabezpieczeniem jednośladu zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Tę informację możesz zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu usługi. Inną opcją jest własnoręczne przygotowanie przesyłki. Rower najlepiej przewozić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne pudło, w którym rower był w chwili kupienia. Jeśli pudełko zostało wyrzucone lub zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz kupić opakowanie o tych samych wymiarach na przykład w sklepie budowlanym bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w opakowaniu zalecane jest odkręcenie lub zdjęcie poszczególnych ruchomych elementów. Warto odkręcić pedały, zdjąć sztycę razem z siedzeniem, zdjąć lampy, dzwonek, odkręcić kierownicę lub zluzować a następnie ułożyć obok ramy. Części te trzeba schować w różnych, małych opakowaniach a małe pudła spakować do większego opakowania. Innym sposobem jest zabezpieczenie ich kawałkami kartonu i przyczepienie do ramy. Ramę a także kierownicę owiń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Znajdziesz to w większych supermarketach, hurtowniach remontowych lub sklepach internetowych. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania różnego typu ładunków, w tym również rowerów. Na wystających elementach takich jak śruby bądź szprychy umieszcza się kartonowe nakładki. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby zapełnić puste przestrzenie w kartonie. Po umieszczeniu roweru w kartonie, na pewno pozostanie pusta przestrzeń. Do zapełnienia można użyć sporo różnych płócien. Wspomniana folia pęcherzykowa świetnie sprawdza się w trakcie zawijania elementów, ale warto też użyć zbite zwoje tej folii jako wypełniacz. To samo tyczy się stretcha. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kartki, tektury oraz innego rodzaju papiery. Takie wkładki zabezpieczają paczkę co więcej sprawiają, że rower nie rusza się wewnątrz kartonu. Górną oraz dolną część opakowania można wzmocnić za pomocą dodatkowych warstw. Ładunek musi zostać dokładnie zaklejony sporą, wytrzymałą taśmą. 

Zlecając transport w serwisie, daj znać w jakiej kondycji jest rower. Jeżeli jest już spakowany, wspomnij o tym na stronie. Podaj szczegółowe wymiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli potrzebujesz przewozu więcej niż jednego sprzętu, podaj odpowiednią liczbę sztuk. Gdy jednoślady różnią się od siebie rozmiarem, musisz przedstawić każdy osobno. Należy do tego użyć opcji „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz zlecenie, dostaniesz oferty od firm transportowych. Porozmawiaj z nimi, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Warto podać jak najwięcej ważnych informacji przed zawarciem zlecenia. Możesz to uczynić wysyłając wiadomości przez stronę. Po wybraniu jednej z ofert otrzymasz informacje kontaktowe oferenta, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i uzgodnić wszelkie dodatkowe szczegóły dotyczące przewozu sprzętu. Nie zapomnij zapytać przewoźnika o to, czy ma polisę. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia roweru podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Rekomendujemy dodatkowo stworzenie listu przewozowego a nawet umowy transportowej. Są to standardowe umowy podpisywane przed rozpoczęciem usługi przewozowej.

Szukasz transportu?

Transport rowerów Rosja już od 110 zł!

Zleć transport roweru