Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Duży pozytyw. Wszystko w terminie, przesyłka dotarła cała i zdrowa :-) Bardzo dobry kontakt. Dziękuję, pozdrawiam i polecam każdemu.

Maszyna dostarczona na czas. Dobry kontakt z przewoźnikiem. Transport odbył się sprawie i bez problemów. Polecam!
Bez obaw POLECAM na 100%.Moja przesyłka była dość wartościowa.Wiózł ją człowiek którego nigdy nie widziałem(sugerowałem się tylko komentarzami).Przesyłka dojechała w idealnym stanie.Kurier BARDZO pomógł również przy dostarczeniu jej we wskazane miejs
Dostawa jak i kontakt na bardzo wysokim poziomie . Polecam jak najbardziej tego przewoznika.
Bardzo rzetelny i słowny przewoźnik - szczerze polecam
Wielki pozytyw dla FIRMY , a dla mnie już teraz bezpośredni kontakt do solidnych przewoźników z usług których na pewno jeszcze skorzystam . Polecam i Dziękuje.
Przewoźnik bardzo konkretny, uczciwy i terminowy. Dobry kontakt telefoniczny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport sprzętu ogrodowego?