Jak zorganizować transport skutera?

Gdy chcemy zlecić transport skutera, warto kierować się zasadą, że powinien on zostać dostarczony w stanie lepszym niż gdybyśmy zdecydowali się samodzielnie przemierzyć daną trasę naszym jednośladem. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom możemy skutecznie uniknąć poważnych uszkodzeń, wgnieceń oraz zarysowań. Zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami dotyczącymi przewozu skutera:)

Kluczem do sukcesu jest całkowite unieruchomienie skutera. Musimy upewnić się, że pojazd nie przechyla się w żadną ze stron i że nie ulegnie przemieszczeniu się podczas transportu – tłumaczy Dariusz Kikoła, właściciel PHU Derek – firmy specjalizującej się w sprzedaży rowerów, skuterów i motocykli.

Zależnie od gabarytów skutera możemy zdecydować na rozwiązania podobne do tych przy transporcie motocykla  – przewóz skutera w busie lub na przyczepie. Poniżej demonstrujemy jak przetransportować skuter na palecie.

1. Upewnijmy się, że nasz skuter nie wystaje poza obrys palety

Transport skutera

 

2. Zabezpieczamy pasami mocującymi następujące elementy:

Transport skutera

– bagażnik skutera (2 strony)

Transport skutera

– podłogę skutera

Transport skutera

 -deski przytrzymujące kierownicę skutera
3.  Chronimy skuter za pomocą czarnej folii stretch

Transport skutera

4. Czekamy na przewoźnika, który załaduje nasz skuter na wózku widłowym

Jeśli planujesz sprzedaż lub zakup skutera i rozglądasz się za korzystną ofertą transportu, tu możesz wycenić transport skutera:

 

Do you want to read it in English?

Just follow this link: https://clicktrans.com/blog/how-to-transport-a-scooter/

 

 

Malwina

Interesują mnie proste sposoby na bezpieczny transport nietypowych przedmiotów. Na blogu staram się udowadniać, że – po drobnych przygotowaniach – przewieźć da się wszystko. Nawet jeśli kurier mówi, że się nie da.

2 komentarze

  1. 27 września 2016

    […] Source […]

  2. 17 lipca 2017

    […] Quelle […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności